Hakkımızda


Bosch Çamaşır Makinesi Nasıl Çalıştırılır?

Öcelikle bosch çamaşır makinesi çalışması için demet bosch servisi sizlere makine fişinin takılı olup olmadığını kontrol etmenizi daha sonrasında ise bosch çamaşır makinesine su bağlantısı yapılmış olup olmadığını eğe iki giriş varsa çamaşır makinesi içine ikisi içinde ayrı ayrı bağlantı yapılmalıdır.

Bu işlemleri yaptığınızda sonra makine start düğmesi makine üzerindedir oraya bir defa fazla basılı tutmadan basmalısınız bosch servisi demetevler daha sonrasında hangi programda yıkama yapacaksanız yünlü, pamuklu, yoğun yıkama, kısa yıkama gibi programınız seçip başlat butonuna basmanız bosch makine çalışmasını sağlayacaktır.

BOSCH PARÇALARINIZ BİR YIL GARANTİLİ DEĞİŞİM SAĞLANIR.

Konusunda uzmanlığa sahip demetevler bosch servisi ekiplerinden garantili hizmet sunumları için bizleri her zaman arayabilirsiniz. 0312 330 99 00

Bosch kombi için detay ve başlangıç kullanımları konuları sizlerle paylaşılacaktır. Amacımız yenimahalle bosch servisi olarak sizi ürünlerimiz ve sizlerle bir olmak için hayatınızı daha kolay konumlara getirmektir.

Öncelikle garanti konuları ile müşterilerimiz sizlerin bilgiye sahip olmanızı istemekteyiz. Her noktada bosch servisi ankara ekipleri sizler destek olmak için yanınızdadır. İşlem yapmak için bosch servisi araçları size geldiğinde bizim gönderdiğimiz bosch servisi aracı için maliyetimiz bulunmaktadır.